nedelja, 14. januar 2018, ob 9.40 uriPZS

S plačano članarino do ugodnejše naročnine na Planinski vestnik

Obstoječi naročniki Planinskega vestnika si s plačilom članarine PZS v mesecu januarju zagotovite 25 % ugodnejšo letno naročnino.

Klikni na fotografijo za povečavo ...
Spoštovani naročniki Planinskega vestnika,

v naslednji, februarski številki Planinskega vestnika bo reviji priložena položnica za plačilo naročnine za leto 2018. Letna naročnina znaša 39 €, člani pa ga lahko celo leto beremo za 29,25 €.

A POZOR! Za priznanje članskega popusta morate imeti plačano članarino najkasneje do vključno 31. januarja 2018!

Kaj storiti?
Sklenite ali podaljšajte svojo planinsko članarino do konca januarja 2018 in na položnici bo upoštevan 25% članski popust.

Planinsko članarino lahko uredite v izbranem društvu ali klubu, članu Planinske zvezue Slovenije, na sedežu Planinske zveze Slovenije ali preko spleta (www.clanarina.pzs.si)

Več informacij dobite na telefonski številki (01) 43 45 690 ter na elektronskem naslovu pv@pzs.si.

Septembrski Vestnik o čudovitih slikah Danila Cedilnika - Dena

Septembrski Vestnik o čudovitih slikah Danila Cedilnika - Dena

ponedeljek, 18. september 2023

Po poletnem premoru smo morali stopiti skupaj in tu je nova številka zanimivega branja. Kar izstopa, je gotovo - morate priznati - naslovka. To je ena od slik Danila Cedilnika - Dena, priznanega slikarja, alpinista, gorskega vodnika in reševalca. Pravi esej o slikah je napisal sociolog kulture Igor Škamperle.

Poletna številka o 70-letnici prvega vzpona na Everest

Poletna številka o 70-letnici prvega vzpona na Everest

četrtek, 20. julij 2023

Tokratna tema meseca dvojne poletne številke Planinskega vestnika je 70-letnica prvega vzpona na najvišjo goro sveta, Mount Everest, z zanimivimi zapisi in fotografijami - tudi z dvema tristranskima slikama.

Junijski Vestnik o gorniški literaturi in Karnijcih

Junijski Vestnik o gorniški literaturi in Karnijcih

četrtek, 22. junij 2023

Tokratna tema meseca junijske številke je gorniška literatura, o čem se največ piše, kako ne pisati gorniške literature, če ne želimo dolgočasne knjige, kako pišejo naši alpinisti in publicisti, kot so Andrej in Marija Štremfelj, Dušan Jelinčič, Matevž Lenarčič, Bogdan Biščak, Silvo Karo in kako je bistvo literature: »Kdor piše, nekaj da; kdor bere, nekaj dobi.«

Iskanje med novicami